Вже у дебюті зустрічі збірна Вірменії відкрила рахунок. Бічахчян вдало реалізував свій момент на 6-й хвилині. Гості все ж зуміли забити у відповідь. Наприкінці першого тайму Арман Оганесян всього за хвилину отримав дві жовті картки та залишив команду в меншості. Шотландія скористалася такою нагодою та подвоїла перевагу – Армстронг герой моменту.

По перерві гості почувалися впевненіше та вже на 50-й хвилині організували гол у ворота Юрченка, а згодом забили і четвертий – Макгінн та Адамс красиво переграли голкіпера.

Шотландія намагалася забити ще, але реалізація була не на боці команди. Вже наприкінці гри червону картку отримав ще й Камо Оганесян. У підсумку, Вірменія удев'ятьох зазнала вже третьої поразки на груповому етапі Ліги націй.

Шотландія розташовується на 2 сходинці, маючи в активі таку ж кількість очок, як і Україна (6 пунктів), а Вірменія має всього 3 залікові бали, як Ірландія. До слова, збірна України вже сьогодні зіграє з Ірландією, початок о 21:45.