Сербія – Норвегія – 0:1

Гол: Холанд, 26

Словенія – Швеція – 0:2

Голи: Форсберг, 39, Кулусевскі, 88

У першому турі Норвегія мінімально обіграла Сербію. Активна гра Холанда принесла свої плоди. Зірковий нападник обхитрив голкіпера, пробивши точно по центру.

На 78-й хвилині м'яч потрапив у руку футболіста Норвегії, але арбітр після перегляду епізоду вирішив не призначати пенальті, що обурило сербів. Скандинавська команда перемагає – 1:0.

У першому таймі Швеція та Словенія показали рівну гру. Проте Петара Стояновича збили у штрафному майданчику суперника. Арбітр спочатку проігнорував епізод, але система VAR показала 100% пенальті. Форсберг ідеально реалізував одинадцятиметровий.

У другій половині зустрічі Ян Облак врятував свою команду після потужного удару Кулусевскі. Але вже на 88-й хвилині шведський півзахисник виправився та подвоїв перевагу, бахнувши під поперечку.