Кубок Футбольної ліги. Півфінал. Перший матч

Челсі – Тоттенхем 2:0

Голи: Хаверц, 5, Девіс (а), 34

Господарі менш, як за 5 хвилин після стартового свистка змогли відкрити рахунок стараннями Кая Хаверца. Німець відзначився після пасу Маркоса Алонсо. Ще до перерви Танганга і Девіс організували курйозний гол у власні ворота – вирішального удару завдав Бен.

Більше команди не забивали, втім Челсі володів відчутною перевагою, завдавши майже у чотири рази більше ударів (19-5). Зазначимо, що до складу Челсі повернувся Ромелу Лукаку, який помирився з клубом після свого скандального інтерв’ю.

Матч-відповідь вже на полі Тоттенхема відбудеться 12 січня. В іншому півфіналі повинні зустрітися Ліверпуль та Арсенал, але обидва поєдинки цього протистояння перенесли через спалах ковіду у складі мерсисайдців.