Українець Олександр Зінченко розпочав гру проти "вовків" з перших хвилин. Кевін Де Брюйне відкрив рахунок на старті гри. Однак через декілька хвилин господарі відновили паритет – Дендонкер в один дотик розстріляв ворота. Такий хід подій не сподобався бельгійцю, тому він спочатку оформив дубль, а згодом і хет-трик.

По перерві "містяни" не зупинилися. Де Брюйне знову опинився в потрібному місці та записав у свій актив четвертий гол! А під завісу поєдинку Стерлінг зробив рахунок геть непристойним – 5:1. Додамо, що активний протягом усього матчу Зінченко взяв участь у трьох результативних атаках.

Манчестер Сіті лідирує в АПЛ з 89-ма балами та має всі шанси оформити чемпіонство. Найближчий конкурент, Ліверпуль, відстає на 3 очки. Вулверхемптон перебуває на 8-й сходинці (50 балів) та спробує поборотися за Лігу конференцій. Вест Хем випереджає "вовків" на 5 балів.