Після драматичного вильоту від Манчестер Сіті у чвертьфіналі Ліги чемпіонів "матрацники" мали перемагати Еспаньйол. Через провалену першу частину сезону Атлетіко й досі ризикує не отримати перепустку в ЛЧ.

Усі головні події поєдинку відбулися по перерві. Карраско вивів господарів уперед. Але всередині тайму Кондогбія отримав друге попередження за фол поблизу власного штрафного і залишив партнерів у меншості. Біда не приходить одна: Де Томас реалізував стандарт. Відзначимо, що в цьому епізоді не надто впевнено зіграв Облак, пропустивши м'яч у ближньому куті.

На останніх секундах матчу арбітр призначив пенальті за гру рукою. Карраско оформив дубль і вирвав для господарів перемогу – 2:1

Атлетіко залишився на четвертій сходинці Прімери (32 матчі, 60 очок). Еспаньйол одинадцятий – 32 поєдинки, 40 балів.