Ліга Європи. 1/4 фіналу. Матчі-відповіді

Голи: Бускетс, 90+1, Депай, 90+10 (пен.) – Костіч, 4 (пен.), 67, Борре, 36

Вилучення: Н'Діка, 90+9

Рейнджерс – Брага – 3:1 (0:1)

Голи: Таверньє, 2, 44, Руф, 101 – Кармо, 83

Вилучення: Тормена, 42, Медейруш, 105

Вест Хем несподівано легко розібрався з Ліоном. Після домашньої нічиєї (1:1) "молотки" на виїзді не помітили спротиву "ткачів". Голи Доусона, Райса і Боуена вивели Вест Хем у півфінал – 3:0. Андрій Ярмоленко з'явився на полі на 84 хвилині зустрічі, але нічим особливим відзначитися не встиг.

В іншому чвертьфіналі ЛЄ Айнтрахт на Камп Ноу шокував Барсу. Дубль Костіча і гол Борре вибили каталонців з Ліги Європи. Голи Бускетса і Депая у компенсований час погоди не зробили – 3:2 на користь німців.

Саме Вест Хем і Айнтрахт в очних дуелях розіграють путівку до фіналу Ліги Європи.

В іншому півфіналі зійдуться Лейпциг, що здолав Аталанту Руслана Маліновського та Рейнджерс. Шотландці в овертаймі змогли дотиснути Брагу, яка весь другий тайм грала у меншості, а вже в додатковий час Медейруш залишив своїх партнерів удев’ятьох.