У першому матчі тиждень тому Аталанта без Руслана Маліновського втратила перемогу над Лейпцигом – 1:1.

В домашньому поєдинку українець вийшов у старті своєї команди і в дебюті зустрічі ледь не організував гол. Руслан віддав на Дзаппакосту, той пробив у ближній кут, але Гулачі врятував гостей.

А ближче до середини тайму Лейпциг вийшов вперед. Лаймер розігнав контратаку "биків" і зручно відкотив під удар Нкунку. Француз не схибив – 0:1 після першого тайму.

Відразу по перерві Маліновський виконував штрафний удар. Після пострілу Руслана м'яч влучив у руку Дані Ольмо, але арбітр навіть після ретельного перегляду ВАР не наважився поставити пенальті. На 58 хвилині Гасперіні вирішив перейти на схему з двома чистими форвардами і замінив Маліновського. Замість українця на полі з'явився Луїс Мурієль.

Без Руслана бергамаски не змогли врятуватися. Ба більше, Нкунку заробив пенальті і сам же ж виконав вирок. 0:2 – Лейпциг виходить до півфіналу Ліги Європи.