До матчу команди підходили у кардинально різних настроях: Лейпциг у поєдинку Бундесліги розбив Борусію Дортмунд (4:1), а Аталанта програла "лобову" дуель Наполі (1:3) і опустилася на 7 сходинку Серії А.

Попри це саме бергамаски відкрили рахунок. Луїс Мурієль самотужки розібрався з усією обороною суперника, увірвався в штрафний майданчик і потужним ударом вивів Аталанту вперед. До перерви команди обмінялися кількома непоганими нагодами, але забити більше не змогли.

У другому таймі господарі отримали право на пенальті, але воротар гостей Муссо парирував удар Сілви з 11-метрової позначки. Щоправда, вже за мить Лейпциг таки відігрався. Орбан відгукнувся на пас Анхеліньо.

Як не намагалися, вирвати перемогу не змогла жодна з команд – 1:1. Доля путівки до півфіналу Ліги Європи вирішиться за тиждень в Італії.