Нестабільні виступи відкинули Аталанту далеко від зони Ліги чемпіонів. Натомість Наполі все ще бореться за чемпіонство, тому обидві команди виходили на матч дуже вмотивованими.

Перший момент створили господарі. Забити міг Руслан Маліновський. Він відгукнувся на фланговий навіс і ударом головою відправляв м'яч у кут воріт, але ефектний сейв Оспіни врятував Наполі від голу.

Невдовзі гості заробили право на пенальті. Вирок вдало виконав Інсіньє. Згодом він додав до свого активу ще й результативний пас. Лоренцо асистував Маттео Політано, який подвоїв перевагу гостей.

У перерві Гасперіні замінив Маліновського. Замість українця на полі з'явився росіянин Міранчук. На 58-й хвилині Мартен де Рон повернув інтригу в поєдинок, скоротивши відставання бергамасків. Але останнє слово залишилося за неаполітанцями – крапку поставив Ельмас.

1:3 – Аталанта посідає сьому сходинку Серії А (51 очко). Наполі йде другим – 66 балів.