ЧС-2022, 1/8 фіналу

Нідерланди – Україна – 0:3 (16:25, 19:25, 18:25)

"Синьо-жовті" вийшли у плей-офф, посівши друге місце в групі. Україна програла Сербії (0:3), але перемогла Туніс (3:0) та Пуерто-Рико (3:1). Натомість Нідерланди здолали Єгипет (3:0), Аргентину (3:2), Іран (3:1) та фінішували у квартеті першими.

Збірні зустрілися у словенській Любляні. Нідерланди не надто вдало розпочали гру. У стартовому сеті команда зробила аж 11 помилок, в України було лише 4. Ейси Семенюка та Ковальова допомогли "синьо-жовтим" виграти перший сет – 25:16.

Господарі спробували реабілітуватися та навіть вели у рахунку. Проте Україна спочатку зрівняла, а потім на куражі вирвала перемогу і в другому сеті – 25:19.

Третій сет став вирішальним. Українці завдяки злагодженим діям активно заробляли очки. Господарі поєдинку постійно наздоганяли суперника та повертали інтригу, проте "синьо-жовті" виявилися сильнішими за усіма показниками – 18:25.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Тупчій, який заробив 14 очок.

У півфіналі 7 вересня на Україну вже чекає Словенія, яка обіграла перед цим Німеччину. "Синьо-жовті" вперше у своїй історії гратимуть на цій стадії ЧС.