ЧС-2022 з волейболу. Група А

Україна – Пуерто-Рико – 3:1 (24:26, 25:19, 25:16, 25:19)

Попри традиційно потужну підтримку українців у Катовіце, матч для "синьо-жовтих" розпочався із холодного душу. Безнадійний аутсайдер дуже впевнено повів у рахунку. Три ефектні ейси від капітана нашої збірної Олега Плотницького, а також заспокійливі тайм-аути Угіса Крастіньша не зарадили ситуації. Хлопці з Пуерто-Рико взяли свій перший сет на цьому турнірі.

Розлючений фаворит відігрався одразу ж. А коли українці довели свій гандикап до 5 очок у середині другого сету, його доля була вирішеною. У підсумку – 25:19. Третій сет подолали швидко і на куражі – 25:16. Але у вирішальній партії андердоги із Карибів вперлися рогом, до того ж наша команда припустилася кількох помилок. Видихнути вдалося лише при рахунку 19:15. Довести гру до перемоги було справою техніки.

Підсумок групового етапу у групі А такий: Сербія – 9 очок (три перемоги), Україна – 6 очок (2 перемоги, 1 поразка), Туніс – 3 очки (1 перемога, 2 поразки), Пуерто-Рико – 0 очок (3 поразки). В 1/8 фіналу збірна України зіграє з Нідерландами.