Вімблдон. Чоловіки. Одиночний розряд. Основна сітка. 1/4 фіналу

Яннік Сіннер (Італія) – Даніїл Медведєв – 7:6(7), 4:6, 6:7(4), 6:2, 3:6

Карлос Алькарас (Іспанія) – Томмі Пол (США) – 5:7, 6:4, 6:2, 6:2

Вімблдон. Жінки. Одиночний розряд. Основна сітка. 1/4 фіналу

Донна Векич (Хорватія) – Лулу Сун (Нова Зеландія) – 5:7, 6:4, 6:1

Жасмін Паоліні (Італія) – Емма Наварро (США) – 6:2, 6:1

Перша ракетка світу Яннік Сіннер не зміг обіграти представника країни-агресора Даніїла Медведєва та покинув турнір за крок до півфіналу. Італієць виграв перший сет, але програв дві наступні партії. Згодом зумів зрівняти рахунок, але все ж поступився у вирішальному раунді. Під час поєдинку, який тривав майже 4 години, Сіннер був змушений брати медичний тайм-аут.

Чинний чемпіон Вімблдону Карлос Алькарас здобув непросту перемогу над тринадцятою ракеткою світу Томмі Полом. Іспанець провалив перший сет, але не опустив руки і довів матч до перемоги, забравши три наступні партії. Матч тривав 3 години і 14 хвилин.

У битві за фінал Алькарас побореться з Медведєвим. Поєдинок відбудеться у п'ятницю, 12 липня.

Кривдниця українки Даяни Ястремської Донна Векіч з Хорватії розібралась з представницею Нової Зеландії Лулу Сун. Вона програла перший сет, але змогла оформити камбек і пробитися у півфінал, де зіграє проти італійки Жасмін Паоліні (WTA №7), яка у паралельному матчі розгромила Емму Наварро (WTA №17) – 2:0 (6:2, 6:1). Матч відбудеться у четвер, 11 липня.