Вімблдон-2023. Жінки. Перше коло

Марія Саккарі (Греція) – Марта Костюк (Україна) – 1:2 (6:0; 5:7, 2:6)

Українка змагалася з представницею Греції за вихід у друге коло Вімблдону. Протягом першого сету Костюк була повним аутсайдером, а за рахунку 0:5 матч призупинили через дощ. Після відновлення українка програла ще один гейм.

У другому сеті Костюк реабілітувалася, показала гідну боротьбу з восьмою ракеткою світу та зрівняла рахунок. Вже у вирішальному раунді Марта повністю перехопила ініціативу та вирвала перемогу. Для тенісисток це була третя зустріч на корті. Раніше Костюк двічі зазнавала поразки.

У наступному колі українка зіграє проти переможниці матчу Елісон Ріск (США) – Паула Бадоса Хільберт (Іспанія).

Нагадаємо, три українки не змогли подолати кваліфікацію Вімблдону – Дар'я Снігур, Катаріна Завацька та Даяна Ястремська. Леся Цуренко пробилася у друге коло, а Катерина Байндль зазнала фіаско на старті. Також в основній сітці свої матчі проведуть Ангеліна Калініна та Еліна Світоліна, яка отримала вайлд-кард від організаторів.