Бірмінгем. Перше коло парного розряду

Марта Костюк / Барбора Крейчикова – Оксана Калашникова / Іріна Шиманович – 6:7(4), 6:4, 10-6

Костюк і Крейчикова провели перший спільний матч. У стартовому сеті українсько-чеський тандем втратив перевагу, ведучи із рахунком 4:1. Однак згодом дівчатам все ж вдалося перемогти суперниць.

Матч тривав 1 годину та 54 хвилини. Українка і чешка 2 рази подали навиліт, допустили 7 подвійних помилок та реалізували 3 з 10 брейк-пойнтів.

У чвертьфіналі Костюк та Крейчикова зіграють проти переможниць матчу Фрея Крісті / Алі Коллінз (Велика Британія) – Крістіна Букша / Макото Ніномія (Іспанія / Японія).

Свій крайній матч Марта провела на Ролан Гаррос. Тоді українка в парі з Марсело Аревало програла Б'янці Андреєску та Майклу Вінусу.