Сен-Мало. 1/2 фіналу

Еліна Світоліна (Україна) – Слоун Стівенс (США) – 5:7; 7:6 (7:5)

На шляху до чвертьфіналу Світоліна перемогла Деспіну Папаміхаїл, Ісалін Бонавентюр та Леолью Жанжан. Востаннє тенісистки зустрічалися одна з одною у фіналі Підсумкового чемпіонату WTA-2018, де перемогу святкувала Еліна. Загальний рахунок їхнього протистояння рівний – 2:2.

Матч тривав 2 години та 20 хвилин. У першій партії українка вигравала з рахунком 5:2 і мала два сетболи на прийомі в 10-му геймі, проте не змогла довести справу до кінця і програла першу партію.

У другому сеті Світоліна тричі поступалася з брейком, але повернулася в гру і зробила рахунок 5:4. У 10-му та 12-му геймах другої партії у неї було по одному сетболу, але Світоліна не реалізувала їх, гра перейшла на тай-брейк, де Стівенс здолала Еліну.

Зазначимо, що американка виграла Відкритий чемпіонат США у 2017 році. У фіналі турніру в Сен-Мало Стівенс зіграє проти Гретьє Міннен.