Дар'я пів року не виступала через травму спину. А першими змаганнями після відновлення став турнір у Баку. Білодід, яка виступає у ваговій категорії до 57 кг, стартувала з перемоги над представницею Гуаму Марією Ескано та фінкою Піхлою Салонен.

У дуелі за вихід у півфінал наша дзюдоїстка поступилася дворазовій чемпіонці світу Крісті Дегучі з Канади. Однак Дар'я зберегла шанси на медаль, пробившись у втішні сутички. Потім наша земляка здолала Майсу Пардаєву з Туркменістану і вийшла у бронзовий фінал.

У вирішальній сутичці Білодід взяла гору над нідерландкою Джулі Бюрскенс прийомом на іппон і стала володаркою бронзової медалі.

Додамо, що турніри серії Грендслем входять до відбіркового циклу Олімпіади-2024. На них дзюдоїсти змагаються за бали у кваліфікаційному рейтингу, які стануть вирішальними у розподілі ліцензій на Ігри у Парижі.