Турнір найпрестижнішої серїі карате відбувся у Парижі. Україну на першому етапі представляли 19 спортсменів. Аніта Серьогіна (вагова категорія 61 кг) та Валерій Чоботар (84 кг) стали учасниками золотих фіналів, а Юлія Палашевська (50 кг), Олександра Шолохова (61 кг) та Різван Талібов змагались за бронзові нагороди.

У підсумку Чоботар у ключовому протистоянні здолав грека Константіноса Мастроянніса, відтак став володарем медалі найвищого гатунку. Додамо, що Валерій є бронзовим призером чемпіонату світу. Натомість аніта Сєрьогіна поступилася іранській каратистці Атусі Голшаднежі та завершила змагання зі срібною нагородою.

Різван Талібов у бронзовому фіналі переміг Санада Суфьяні із Саудівської Аравії. А от Юлія Палашевська і Олександра Шолохова свої медальні сутички програли.

У медальному заліку збірна України поділила третє-п'яте місця з Туреччиною й Іраном.