Україну на Турне чотирьох трамплінів представляють двоє лижників – Євген Марусяк і Віталій Калініченко. Марусяк у кваліфікації фінішував поза топ-50, відтак у вирішальний раунд не пробився.

Євген стрибнув на 117 метрів і посів 56 місце з 64 учасників. Це найгірший виступ українця у поточному сезоні. Натомість Калініченко фінішував на 37-й позиції. У фінальній частині змагань суперником Віталія в дуелі буде італієць Джованні Бресадола. Змагання відбудуться у перший день 2024 року.

Нагадаємо, перший етап Турне чотирьох трамплінів відбувся у німецькому Оберстдорфі. Обидва українські летючі лижники тоді не змогли пробитися у фінал, зупинившись на 51-му і 52-му щаблях. Після стартового етапу лідирує австрійський лижник Андреас Веллінгер. На другому йде зірковий японець Рьої Кобаясі.