Стартовий етап цьогорічного Турне чотирьох трамплінів приймає німецький Оберстдорф. Україну представляють Євген Марусяк та Віталій Калініченко. Обидвоє були дуже близькими, щоб подолати кваліфікаційний етап, але не змогли.

Віталій Калініченко полетів на 107 метрів і фінішував на 51-му місці. Євген Марусяк подолав позначку 105 метрів і посів 52-у позицію. Щоб потрапити у фінальну частину змагань, слід було пройти у топ-50. До слова, найкращий результат у відборі продемонстрував австрійський лижник Андреас Веллінгер. Він пролетів 151, 4 метри. Другим став його співвітчизник Карл Гайгер.

Наступний старт, де українці спробують свої сили, це кваліфікація другого етапу Турне в Гарміш Партенкірхен 31 грудня.

"Батьки сказали: все, більше ніяких стрибків": історія "летючого лижника", який приніс Україні перше в історії золото Континентального кубка