Україна здобула першу олімпійську ліцензію в спортивній боротьбі. Квота носить неіменний характер, тому збірну в цій ваговій категорії зможе представити будь-яка спортсменка на вибір федерації.

У жіночій категорії до 62 кг ліцензію виборола Ірина Коляденко. Вона стартувала в Белграді в одній з шести олімпійських вагових категорій.

Спочатку Коляденко перемогла нейтральну Вероніку Іванову, потім розгромила бронзову медалістку Євро-2020 Сару Йоганну Ліндборг. У чвертьфіналі лише за технічними очками вона поступилася Айсулуу Тинибековій. Тож, вибувши з боротьби за золото, Ірина продовжила змагатися за медалі. Оформила розгром над титулованою представницею Молдови Маріаною Кердіварою-Єшану, а потім перемогла Луїзу Німеш з Німеччини та виграла бронзу.

Це уже третя медаль України на чемпіонаті в Белграді та друга бронза після виступу Василя Михайлова в категорії вільної боротьби до 79 кг.