Спортсмени з 29 країн світу у Болгарії змагалися у двох дисциплінах – фристайл та швидкість. Нашу країну на турнірі представляв Богдан Колмаков.

Він у змаганнях на швидкість фінішував другим та отримав за свій результат срібну медаль. Він здолав дистанцію за 26,35 секунди. Переможцем став представник Чехії Ярослав Хум, а бронзову нагороду у свій актив додав Андреа Консоліні з Італії.

Нагадаємо, що Колмаков у жовтні 2022-го представляв нашу країну на дебютному ЧС з паркуру, який відбувся у японському Токіо. Тоді він став першим в історії чемпіоном.

До слова, паркур – це екстремальний вид спорту. Спортсмени тренуються долати будь-які перешкоди на своєму шляху за допомогою пристосування своїх рухів до навколишнього середовища.