Владислава та Марина Алексіїви показали третій найкращий результат у технічній програмі на Суперфіналі Кубка світу з артистичного плавання в О'вєдо.

Судді оцінили виступ українського дуету у 242.0541 бала. Чемпіонками у категорії стали представниці Іспанії Айріс Тіо Касас і Аліса Ожогіна (255.4066). Срібло ж віддали французьким спортсменкам Ев Планекс та Анастасії Баяндіної (242.4900).

Цікаво, що у попередній змагальний день Владислава та Марина також додали до своєї колекції нагород срібні медалі. Сестри у складі збірної України піднялись на третю сходинку п'єдесталу у технічній програмі групових виступів іспанської першості.

Нагадаємо, на етапі в Монпельє, збірна України виграла три медалі: два золота та срібло. Такий результат дозволив нашим дівчатам завершити французький турнір у топ-3 загального медального заліку. Вони поступилися лише Китаю (4 медалі) та Японії (8 медалей). Програма Суперфіналу Кубка світу завершується 4 червня.