Збірна України з артистичного плавання виграла бронзу у Суперфіналі Кубка світу, який відбувається в іспанському Ов'єдо. Наші спортсменки посіли третє місце у технічній програмі з результатом 264,6566 бала. Золото вдалося здобути представницям Китаю (296,3834), срібло – Іспанії (278,2350).

Нашу команду представляли: Влада і Марина Алексіїви, Марта Фєдіна, Вероніка Гришко, Дар'я Мошинська, Ангеліна Овчиннікова, Анастасія Шмоніна та Валерія Тищенко.

Напередодні, на етапі в Монпельє, збірна України виграла три медалі: два золота та срібло. Такий результат дозволив нашим дівчатам завершити французький турнір у топ-3 загального медального заліку. Вони поступилися лише Китаю (4 медалі) та Японії (8 медалей).

Додамо, що Суперфінал Кубка світу з артистичного плавання в Ов’єдо завершиться 4 червня.