Український спортсмен Михайло Свідрак завоював срібло Гран-прі з дзюдо в австрійському Лінці. Він посів друге місце у ваговій категорії до 81 кг. Вже у фінальній сутичці Михайло програв бронзовому призеру Олімпіади-2020 Шамілю Борчашвілі з Австрії.

Зазначимо, що це четверта медаль збірної України у Лінці. В перший змагальний день Дільшот Халматов виграв срібло в категорії до 60 кг, а Дар’я Білодід (до 57 кг) та Артем Лесюк (до 60 кг) стали бронзовими призерами.

Етап Гран-прі у Лінці завершиться 27 травня. Україна на турнірі представлена 17 спортсменами.

Нагадаємо, Міжнародна федерація дзюдо (IJF) та Європейський союз дзюдо (EJU) дозволили росіянам та білорусам виступати на змаганнях. Україна бойкотує ті турніри, де є представники країн-агресорів.