Україна виступила на чемпіонаті Європи зі спортивної ходьби, що відбувся у чеському місті Подєбради. Там "синьо-жовті" вибороли одразу дві медалі, про це повідомляє НОК України у своєму Telegram-каналі.

Жіноча команда України у складі Людмили Оляновської, Олени Собчук та Ганни Шевчук виборола срібну нагороду на дистанції 20 км у командному заліку. Натомість Василина Сидорчук, Аліна Цвілій та Валентина Наявко стали бронзовими призерками на дистанції 35 км у командному заліку. До слова, на ЧЄ в Чехії Україну представляє 21 спортсмен.

Нагадаємо, раніше іспанка Марія Перес встановила світове досягнення на змаганнях зі спортивної ходьби в чеських Подєбрадах. Вона подолала 35 км дистанції за 2:37:15 години – це майже на 30 секунд менше за попереднє досягнення.