Перес захопила лідерство уже на перших 200 метрах 35-кілометрової дистанції і не лише втримала перевагу до самого фінішу, а й встановила світовий рекорд.

Іспанська спортсменка впоралася із завданням за 2:37:15 години – це майже на 30 секунд менше за попереднє досягнення, інформує Marca. Раніше найкращий результат у світі належав Кімберлі Гарсії з Перу, чинній чемпіонці світу зі спортивної ходьби.

Додамо, що Марія Перес здобувала золото на 20-кілометровій дистанції у 2018-му. Торік через дискваліфікацію вона не змогла поборотися за нагороди чемпіонатів Європи та світу. На цьогорічній континентальній першості в Чехії іспанські атлетки зайняли весь подіум. Друге місце посіла Ракель Гонсалес (2:45:42 години), а бронзову медаль виборола Крістіна Монтесінос (2:45:58).

До слова, на ЧЄ в Подєбрадах Україну представляє 21 спортсмен.