Чемпіонат Європи 2023 року з тхеквондо відбувався у румунському місті Клуж-Напока з 26 по 29 квітня. За перемогою на континентальне змагання приїхали спортсмени з 30 країн, серед яких і Україна.

Вже у перший день ЧЄ Тимофій Матвійчук (до 50 кг) та Денис Липовецький (до 62 кг) вибороли два золота у категорії юніорів. Згодом золоту скарбничку серед молодих атлетів поповнили Кіра Чекіс (від 55 до 60 кг), Лідія Приймак (від 60 до 65 кг) та Анна Сірокваша (формальні вправи II дан). До слова, Чекіс також визнали найкращою юніоркою Євро-2023. Серед дорослий спортсменів на перше місце п'єдесталу вийшов Артур Кузьмін (до 82 кг).

Також збірна України везе додому 4 срібних та 9 бронзових медалей. Всього українці зібрали 20 нагород та посіли третє місце у медальному заліку чемпіонату Європи. Більше завоювали лише представники Румунії (34) та Польщі (36).