Українська спортсменка Ольга Харлан здобула бронзу на етапі Гран-прі з фехтування на шаблях у південнокорейському Сеулі. У півфіналі наша фехтувальниця програла француженці Сарі Бальцер, якій вже поступалася в лютому – 10:15.

У 1/4 фіналу українка здобула перемогу над угоркою Анною Мартон, якій програла на етапі Кубка світу в Сінт-Ніколасі.
Для Харлан це 27-ма медаль Гран-прі у кар’єрі та друга в цьому сезоні.

На змаганнях також виступив Андрій Ягодка. Він у 1/8 фіналу поступився французу Себастьєну Патрісу (9:15) та розділив 9-16 місце. Натомість Юрій Цап у 1/32 фіналу не зміг переграти Коліна Гіткока із США (13:15).

Додамо, що участь Харлан у цьому Гран-прі була під питанням, адже на ньому могли також змагатися фехтувальники з росії та білорусі, а Міністерство спорту України заборонило нашим спортсменам брати участь в турнірах, де виступатимуть атлети з країн-агресорів. Втім, організатори Гран-прі не включили російських фехтувальників до списку учасників.