Збірна України провела наразі найкращий змагальний день на Іграх-2024. Наші атлети завоювали одразу три нагороди. Топ-подією стало олімпійське золото від Ярослави Магучіх у стрибках у висоту. Це перша нагорода такого гатунку в історії нашої збірної. Ще одна наша землячка Ірина Геращенко здобула бронзову медаль у цій дисципліні.

Також Михайло Кохан посів третю сходинку п'єдесталу у метанні молота. Ці три медалі дозволили України перестрибнути з 28-го на 17-е місце у загальномедальному заліку збірних на Олімпіаді-2024.

Олімпійським чемпіоном з тенісу в одиночному розряді серед чоловіків вперше став Новак Джоковіч. У суперзірковому фінальному протистоянні серб на двох тай-брейках здолав іспанця Карлоса Алькараса.

США зі світовим рекордом завоювали золото Олімпіади у плаванні у жіночій естафеті 4х100 комплексом. Американки впоралися із завданням за 3.49,63 хв. Ще один представник США Ноа Лайлс здобув медаль найвищого ґатунку в бігу на 100 м.

У плаванні на 1500 метрів вільним стилем олімпійським чемпіоном став американець Роберт Фінк з результатом 14:30.67 хв, встановивши новий світовий рекорд на цій дистанції.