ЧС-2024 (U-18). Дивізіон IA. 5-й тур

Україна – Австрія – 3:2

У цьому матчі "синьо-жовті" підходили на другій позиції у Дивізіоні 1A, пропускаючи вперед Німеччину. Щоб підвищитися в класі, українцям було треба обігрувати австрійців у основний час, а також сподіватися, що Німеччина поступиться Данії.

Однак гра пішла не за сценарієм наших земляків. Австрійці відкрили рахунок на 13-й хвилині другого періоду. Найкращий бомбардир турніру Леон Коларік пробив Олександра Левшина – 1:0.

Втім, "синьо-жовті" зуміли швидко відігратися – паритет відновив Богдан Трущенко. Та за кілька секунд до сирени українці знову пропустили – відзначився Лука Хьоглер.

У першій половині третього періоду Михайло Гапоненко знову зрівняв рахунок – 2:2. Розв'язка була драматичною, але щасливою для наших земляків. На останній хвилині Україна вигризла перемогу (3:2) завдяки закинутій Данилом Шульгою шайбі та зберегла шанси вийти в елітний дивізіон. Тепер залишається дочекатися результатів матчу Німеччина – Данія.