ЧС-2023. Дивізіон IB. Четвертий тур

Україна – Нідерланди – 14:2 (4:1, 6:1, 4:0)

Голи: Коренчук, 2, 9, 50, Трахт, 12, 21, 51, 59 Німенко, 19, Мережко, 23, Ружников, 23, Денискін, 32, 45 Панченко, 37, Ворона, 39, – Феркіл, 13, ван Нес, 37

До поєдинку зі збірною Нідерландів "синьо-жовті" закріпились на другій сходинці дивізіону, перегравши Естонію (7:4). Наші земляки ведуть запеклу боротьбу за перше місце з японцями, які на цьому чемпіонаті світу ще жодного разу не губили очки.

Українці не стали церемонитись і вже у першому періоді показали свою перевагу у класі. Дублем відзначився Коренчук, а закріпили перевагу голи Трахта та Німенка. Суперник спромігся відповісти однією шайбою. У другому відрізку гри "синьо-жовті" продовжили знущатись з нідерландців, закинувши ще 6 шайб.

У третьому періоді наші збірники збільшили перевагу ще на 4 шайби та встановили фінальний рахунок 14:2. Найбільш результативним гравцем матчу став Даниїл Трахт – українець чотири рази розписався у воротах суперника.

До слова, збірна України вперше з 2010 року закинула таку кількість шайб. Тоді "синьо-жовті" перемогли естонців у кваліфікації Олімпіади-2014 10:0. Втім, до історичного рекорду підопічним Шахрайчука задалеко – у 1993 році Україна знищила Бельгію з рахунком 37:2.

Таким чином, збірна України завоювала 10 очок у чотирьох поєдинках ЧС-2023. Підопічні Шахрайчука піднялись на перше місце дивізіону ІВ (10 очок), проте Японія (9 очок) має ще один матч в запасі. Нідерланди залишились на 5 сходинці з 3 очками. Долю першого місця визначить очна зустріч, яка відбудеться 29 квітня о 19:30.