ЧС-2023. Дивізіон IB. Третій тур

Україна – Естонія – 7:4 (1:1, 4:1, 2:2)

Голи: Коренчук, 18, 39, Пангелов-Юлдашев, 22, 39, Лялька, 32, Мазур, 43, Трахт, 45 — Паррас, 12, Рооба, 34, 49, Александров, 45

За підсумками двох стартових турів підопічні Шахрайчука здобули 4 очки, програвши Китаю в овертаймі (4:5) та розгромивши Сербію з рахунком 7:0. Естонці випереджали "синьо-жовтих" на одне очко, здобувши одну перемогу в основний час та одну в овертаймі.

Суперники відкрили рахунок в першому періоді зусиллями Парраса, втім ще до перерви Ілля Коренчук відновив паритет. Друга 20-хвилинка виявилась найрезультативнішою в матчі. Команди забили 4 шайби – знову відзначився Коренчук, дубль забив Пангелов-Юлдашев, одна шайба в активі Віталія Ляльки.

У завершальному періоді опоненти естонці так і не змогли врятуватись від поразки, обмінявшись з "синьо-жовтими" двома шайбами. У складі нашої команди забивали Вадим Мазур й Даніїл Трахт.

Отже, збірна України здобула 7 очок та підіймаються на другу позицію в групі, відстаючи від лідера Японії на 2 залікові бали. Естонці опускаються на 3 сходинку (5 пунктів).