Хокей. Чемпіонат світу. Дивізіон ІВ

Україна – Сербія 7:0 (0:0, 2:0, 5:0)

На початку зустрічі суперники обережно придивлялись один до одного та завершили перший період без закинутих шайб. Збірна України повела в рахунку на сьомій хвилині другого періоду – дебютним голом на ЧС-2023 відзначився Даниїл Трахт. За дві хвилини Вадим Мазур подвоїв перевагу, реалізувавши більшість.

Вже у останньому відрізку гри українці почали трощити свого суперника. Протягом 20 хвилин відзначались Андрій Денискін, Александер Пересунько, Денис Бородай, Ігор Мережко та вдруге Вадим Мазур. Таким чином, "синьо-жовті" не залишили суперникам жодного шансу та святкують перемогу 7:0.

Нагадаємо, у першому поєдинку на ЧС-2023 збірна України в овертаймі поступилась Китаю з рахунком 4:5.

Наступний матч чемпіонату світу з хокею Україна проведе у середу, 26 квітня. Суперником українців стане команда Естонії. Попереду у "синьо-жовтих" також поєдинки із Японією та Нідерландами. До слова, переможець квінтету отримає підвищення у класі та у наступному сезоні гратиме в Дивізіоні ІА.