Нагадаємо, у першому турі "синьо-жовті" провалилися у матчі з Аргентиною (1:7), тож тепер дещо реабілітувалися перед своїми вболівальниками.

Підопічні Олександра Косенка відкрили рахунок на 7-й хвилині зустрічі – Жук реалізував пенальті. До перерви Корсун оформив дубль, однак Ангола встигла відповісти одним голом.

У другому таймі перевагу збірної України наростили Зварич і Чернявський. А на останній хвилині команди обмінялися голами Шведа та Веду. У підсумку 7:2 на користь України.

Зараз підопічні Косенка вийшли на третє місце у квартеті С. Очолює групу Аргентина, потім йде Афганістан, а на останньому місці розташувалася Ангола. У суботу, 21 вересня "синьо-жовті" зіграють з Афганістаном. У плей-офф чемпіонату світу потраплять по дві команди з кожної групи.