Футзал. Міжнародний турнір.

Бразилія – Україна – 7:2.

Голи у України: Мельник, Абакшин.

Підопічні Олександра Косенка провалили початок гри. Вже на 12-й хвилині "синьо-жовті" програвали – 0:5. Вже потім, коли трохи відійшли від шоку, нашим вдалося трохи вирівняти гру.

Фактично, увесь інший ігровий час пройшов за більш-менш рівної гри, про що свідчить і рахунок відрізків. До кінця першого тайму – 0:0, у другому – 2:2. Але ж оті стартові 0:5 ніхто, на жаль, не відміняв. От і маємо у підсумку – неприємну розгромну поразку.

Це був другий поєдинок українців на турнірі у Литві. На старті змагань "синьо-жовті" впевнено обіграли команду Литви (5:2), яка є господарем Євро-2026 з футзалу. Збірна Франції у 1-му турі перемогла команду Бразилії (3:2).

Сьогодні ще зіграють Литва і Франція (початок – о 19.30 за Києвом).

Матчі третього туру відбудуться 16 квітня. О 17.00 почнеться гра Україна – Франція, а о 19.30 – Литва – Бразилія.