Міжнародний товариський турнір

Литва – Україна – 2:5

Голи: Осаускас, 10, Загурскас, 31 – Мельник, 12, Корсун, 15, Зварич, 16, Жук, 23, Педяш, 39

Першим суперником підопічних Олександра Косенка стали господарі турніру – литовці. На екваторі першого тайму наші суперники відкрили рахунок – відзначився Паулюс Осаускас.

Втім, доволі швидко статус-кво відновив Андрій Мельник. Невдовзі Ігор Корсун вивів збірну України вперед. А ще до перерви Михайло Зварич точно поклав м'яч у дальній кут, збільшивши гандикап нашої команди – 3:1.

На самому старті другого тайму за збірну України відзначився Жук. Литва відповіла голом свого капітана Загурскаса. Останнє слово в цьому поєдинку поставив Педяш. 5:2 – підопічні Косенка розбили збірну Литви.

Додамо, що 15 квітня "синьо-жовті" зустрінуться з Бразилією, а 16-го зіграють з Францією. Для команди Косенка турнір у Литві є підготовкою до чемпіонату світу з футзалу-2024.