Щоб отримати пряму путівку на чемпіонат світу, підопічних Олександра Косенка влаштовувала лише перемога. На сьомій хвилині їх вивів уперед Абакшин, а невдовзі Шотурма додав впевненості – 2:0.

Згодом Корсун довів рахунок до розгромного, а ще до перерви оформив дубль. 4:0 на користь України – з таким рахунком завершився перший тайм.

В середині другого тайму господарі зуміли відквитати один гол. З ударом Лещака український голкіпер впорався, але м'яч дострибав до Канєвскі, й той вдало зіграв на добиванні. Невдовзі поляки забили гол-близнюк і довели рахунок до вже не приємного для нас 2:4.

Трохи розвіяти напругу допоміг гол Семенченка – 5:2. Нашим суперникам довелося ризикувати і піти вп'ятьох – в результаті інтригу відновив Рашковскі. Втім, українці дотерпіли і втримати перемогу. Вперше за останні 8 років "синьо-жовті" їдуть на футзальний Мундіаль.