"Синьо-жовті" забили швидкий гол, а потім впевнено продовжили громити суперника. Відтак, у першому таймі Україна оформила 4 голи у ворота сербів, суперник у відповідь забив лише раз.

По перерві підопічні Косенка зуміли відзначитися ще двічі. Швед та Абакшин записали до свого активу по дублю. Фінальний свисток зафіксував розгромну перемогу України – 6:1. Наша команда набрала шість очок та зрівнялася з лідером групи В, Польщею. Сербія опустилася на третій рядок з чотирма очками.

Нагадаємо, що наступний матч "синьо-жовті" проведуть також з сербами. Номінально домашній поєдинок четвертого туру пройде 11 жовтня в угорському Беретьйоуйфалі. Початок зустрічі – о 19:00 за київським часом.

У турнірі беруть участь 20 команд, які поділено на 5 груп по 4 збірні в кожній. Переможці 5 груп вийдуть на ЧС-2024 безпосередньо, а ще дві путівки будуть розіграні серед 4 найкращих команд із 5, які посядуть другі місця.