Відбір на ЧС-2024, 3 тур

Сербія – Україна – 1:6

Голи: Васич, 11 – Швед, 1, 9, Абакшин, 8, 31, Жук, 9, Корсун, 25

Україна розпочала еліт-раунд кваліфікації з розгромної перемоги у гостях над збірною Бельгії (10:2), а потім програла Польщі (2:3).

У матчі з сербами "синьо-жовті" продемонстрували свій клас. Вже на 20-й секунді Швед відкрив рахунок. А до перерви наша команда відвантажила ще 3 голи. У відповідь серби забили лише раз.

У другому таймі українці продовжували тримати гру під своїм контролем. Корсун результативно пробив злету після подачі з кутового, а потім Абакшин забив шостий м'яч у ворота сербів. Таким чином, Україна набрала вже 6 очок та йде друга у групі B, а Сербія розташувалася на 3-й сходинці.

Нагадаємо, що у турнірі беруть участь 20 команд, які поділено на 5 груп по 4 збірні в кожній. Переможці 5 груп вийдуть на ЧС-2024 безпосередньо, а ще дві путівки будуть розіграні серед 4 найкращих команд із 5, які посядуть другі місця.