Ліга чемпіонів. Група А

Ураган – Чітта ді Еболі – 7:4

Голи: Моспан, 16, 34, Фаренюк, 19, 40, Микитюк, 24, 33, Швед, 38 – Гільєрмао, 4, 29, Луізінью, 30, 34

Італійська Чітта ді Еболі, у стартовому складі якої вийшли одразу 5 бразильців, здавалося, довела статус відвертого фаворита, відкривши рахунок вже на старті зустрічі.

Втім, завдяки голам Моспана та Фаренюка з пенальті на перерву у статусі лідера пішов Ураган. Друга ж половина матчу перетворилася на справжнє гольове божевілля. За 7 хвилин до сирени рахунок був рівним 4:4. Моспан зміг вивести франківців уперед, після чого італійці заробили два поспіль пенальті.

Втім, один удар парирував Хом’як, а згодом суперник поцілив у штангу.

До всього Ураган ще й залишився в меншості на останні хвилини, але навіть це не завадило Шведу забити шостий гол українського клубу. Врешті, крапку на останніх секундах вже у порожніх воротах італійців поставив Фаренюк.

24 листопада українці зіграють з одним із найсильніших клубів Європи лісабонським Спортінгом.