Ліга чемпіонів. Основний раунд. Тур 4

Халадаш – Ураган – 4:4

Голи: Дрот, 2, Рутай, 28, Микитюк, 30 (А), Каземіро, 36 – Мосьпан, 6, Дичук, 15, Абакшин, 23, 30

Першими у матчі повели саме господарі вже на 2-й хвилині після влучання Дрота. Проте українці до перерви відзначилися двома голами – забивали Мосьпан та Дичук.

У другому таймі Абакшин збільшив перевагу Урагану, але угорці відповіли на це пострілом Рутая. Обидві команди були активними та діяли агресивно. Далі були дубль Абакшина та автогол Микитюка. А на 36-й хвилині Каземіро відновив паритет. Матч закінчився нічиєю – 4:4.

Цей результат дозволив Урагану зберегти друге місце у групі та забезпечив вихід в еліт-раунд Ліги чемпіонів. Туди пробиваються три клуби з групи.

Нагадаємо, українська команда раніше розгромила Юнайтед Галац (5:0) та програла Бенфіці (1:4).