Чемпіонат Португалії. Тур 28

Брага – Бенфіка – 3:2

Голи: Медейруш, 28, А. Орта, 59, Олівейра, 79 – Нуньєс, 74 (пен.), Жоау Маріу, 77

Роман Яремчук вийшов у основі "орлів" на принциповий виїзний матч проти Браги.

У дебюті матчу український нападник мав непогану нагоду відкрити рахунок, але з його ударом впорався голкіпер суперника. Трохи згодом арбітр скасував гол Вертонгена через порушення правил. А от до м'яча форварда господарів Медейруша у судді претензій не було. 1:0 після першого тайму.

По перерві Андре Орта подвоїв перевагу Браги. Наставнику Бенфіки довелося робити потрійну заміну. Зокрема, поле залишив Роман Яремчук.

Свіжа кров господарів дала результат. Спершу Нуньєс реалізував пенальті, а майже відразу після цього Жоау Маріу відновив паритет. Не встигли гості нормально відсвяткувати, як господарі знову вийшли вперед – гол в активі Олівейри. 3:2 у підсумку.

Попри поразку Бенфіка залишилася на третій сходинці турнірної таблиці. Брага йде відразу за "орлами", відстаючи на 9 очок.