У першому поєдинку в Лісабоні не вдалося визначити переможця. Матч завершився з рахунком 2:2. Битву за чвертьфінал український легіонер Бенфіки Роман Яремчук розпочав на лаві запасних. Перед матчем нападник переніс хворобу.

Якщо оцінювати гру в Амстердамі, то тотальна перевага була за Аяксом. Вже на 6-й хвилині Аллє відправив м'яч у ворота, але гол не зарахували через офсайд. Господарі регулярно проходили оборону "орлів" та пресингували суперника. Проте відкрити рахунок не вдалося.

У другому таймі Аякс продовжив атакувати, а Бенфіка – оборонятися. Яремчук вийшов на заміну за 20 хвилин до кінця основного часу, але результативними діями не відзначився.

Бенфіка неочікувано знайшла свій шанс – Нуньєс випередив голкіпера та відправив м'яч у ворота головою. Аякс поплатився за свою жахливу реалізацію моментів. Бенфіка перемагає з рахунком 1:0 та сенсаційно проходить у чвертьфінал Ліги чемпіонів.