Серія А, 7-й тур

Ювентус – Кальярі – 1:1

Голи: Влаховіч, 15 (пен) – Марін, 88 (пен)

Вилучення: Консейсау, 89

Ювентус успішно стартував не лише в сезоні, а й у Лізі чемпіонів. Нічия з Кальярі дозволила "Старій синьйорі" збільшити серію без поразок до 9-ти матчів.

Вже на старті зустрічі один з гравців Кальярі зіграв рукою у карному майданчику. Рефері після перегляду VAR вирішив призначити пенальті, яке успішно виконав Влаховіч. Після цього жодна з команд довго не створювала моментів – можна пригадати лише декілька спроб Душана.

Рахунок 1:0 на користь господарів тягнувся до самісінького кінця, як на 88-й хвилині Марінелі призначив 11-метровий вже у ворота Ювентуса. Марін переграв ді Грегоріо, відновивши паритет. Гол Резвана став першим, з яким кіпер "Старої синьйори" не впорався у сезоні. Вже за хвилину господарі залишилися вдесятьох – поле покинув Консейсау, отримавши дві жовтих.

У підсумку Ювентус розташувався на 3-й сходинці турнірної таблиці, маючи в активі 13 очок. Очолює Серію А Наполі (16), а на другому місці перебуває Інтер (14).