Підопічні Олександра Шовковського пропустили на екваторі першого тайму – відзначився чеський форвард Хоффенхайма Адам Гложек. У першому таймі "біло-сині" завдали лише одного удару у площину воріт та награли на 0,17 гола. На перерву пішли за мінімальної переваги німецької команди.

На старті другого тайму Гложек оформив дубль у ворота Бущана: чеський нападник поцілив з лінії штрафного поцілив під праву стійку. Поєдинок завершився впевненою перемогою Хоффенхайма – 2:0.

Нагадаємо, у першому турі Ліги Європи кияни розгромно поступилися Лаціо (0:3). Відтак досі у Динамо немає жодного заробленого очка. Ба більше, жодного забитого м'яча. підопічні Шовковського перебувають на останній сходинці в турнірній таблиці ЛЄ. Натомість перемога над "біло-синіми" дозволила Хоффенхайму набрати 4 бали й піднятись на восьму сходинку.