Цей поєдинок був дебютним для Івана Юріча на чолі Рома – лише кілька днів тому хорватський фахівець замінив на цій посаді Даніеле Де Россі. Новий наставник також довірив місце у стартовому складі українському форварду Артему Довбику.

Уже на 19-й хвилині наш земляк відкрив рахунок. Це другий гол Артема у футболці Роми. На старті другого тайму "вовки" наростили первагу – Дибала заробив право пробити пенальті та сам же його й реалізував.

У другій половині другого тайму Бальданці довів рахунок до розгромного, а Довбик записав у свій актив ще й асист. У підсумку 3:0 – Рома здобула першу перемогу в Серії А у новому сезоні. Зараз підопічні Юріча мають 6 очок у активі та посідають 9-у сходинку. А от для Удінезе це перша поразка у новій кампанії – команда з 10 пунктами посідає третю сходинку.

Український форвард відіграв увесь матч та отримав 7,5 бала від Sofa Score – другий показник у команді після Дибали, який отримав 8,0.