Серія А, 5-й тур

Венеція – Дженоа – 2:0

Голи: Бузіо, 63, Похʼянпало, 85

Наш земляк Руслан Маліновський розпочав поєдинок у стартовому складі. Перший тайм виявився досить спокійним. Команді українця не вдалося створити нічого дійсно небезпечного, а от господарі поля мали декілька хороших нагод. Попри це, дебютна 45-хвилинка пройшла без голів.

Другий тайм виявився фатальним для українця. Одразу ж після перерви наш земляк жахливої травми –нога вивернулася в інший бік. Гравця винесли з поля на ношах, а пошкоджену ногу відразу зафіксували.

Українець отримав досить хорошу оцінку від статистичного порталу Sofa Score за свою гру - 7.0 бала. Маліновський віддав 22/25 (88%) точних передач, 3 з 4-х довгих передач, двічі виграв боротьбу за позицію, здобув 1 повітряну боротьбу та двічі виніс м'яч.

Венеція могла вийти вперед одразу ж після перерви, коли Похʼянпало виконував пенальті, але кіпер гостей потягнув. Вже за декілька миттєвостей він не зумів впоратися з посереднім ударом Бузіо. Під завісу зустрічі Похʼянпало таки зумів забити, зробивши рахунок 2:0. Команда Маліновського опинилася на 11-му місці Серії А (5 балів).