"Чи окупилися заміни і зміна схеми? Мені потрібно було більше ширини – Френдруп вийшов на поле разом із Сабеллі. Якби нам пощастило, ми могли б домогтися більшого. Я задоволений виходом Маліновського, він привніс у нашу гру багато креативу і якості.

Маліновський плюс три форварди? Ця схема може бути варіантом – у залежності від нашого суперника і хвилини матчу. Сьогодні у мене не було Мессіаса і Дзанолі, які могли б вписатися в цю схему. Ми тримаємо цю ідею в голові, і можливість внести зміни після першого тайму або під час матчу стає вирішальним фактором", – цитує Джилардіно TMW.

Нагадаємо, що у четвертому турі Серії А Дженоа зіграла внічию 1:1 з Ромою. За римлян дебютний гол забив Артем Довбик. Інший українець Руслан Маліновський вийшов на заміну в своїй команді.