Бундесліга, 3-й тур

Баварія – Хайденхайм – 4:2

Голи: Мален, 12, Адеємі, 17, 41, Джан, 90+3 – Пірінгер, 39, Бройніг, 74

Перший тайм виявився насиченим. Вже на 12-й хвилині Мален отримав розкішний пас від Адеємі і відкрив рахунок. До завершення першого тайму Карім встиг оформити дубль, забивши з подач Брандта та Ріерсона. На три м'ячі господарів гості змогли відповісти лише голом Пірінгера на 39-й хвилині.

По перерві гольова перестрілка вщухла. На 66-й хвилині відзначитися зумів Забітцер, але взяття воріт скасували через гру рукою. Згодом команда гостей зуміла скоротити відставання завдяки пенальті. 11-метровий успішно виконав Бройніг. В компенсований час "чорно-жовтим" теж випала можливість виконати пенальті – Джан зробив рахунок 4:2.

У підсумку Борусія очолила турнірну таблицю Бундесліги, маючи в активі 7 очок. Хайденхайм розташувався на 2-й сходинці, поступаючись лише одним балом.