"Ле бльо" вийшли без Кіліана Мбаппе у стартовому складі. І на 29-й хвилині повели у рахунку: Дінь навісив у штрафний, Канте скинув на Дембеле і той пробив. Кастелс впорався з ударом Усмана, але невдало вибив м'яч прямо на ногу Коло Муані, і той не змарнував нагоди – 1:0.

А по перерві Дембеле подвоїв перевагу збірної Франції, поціливши у дальню "дев'ятку". Бельгійці не змогли відповісти жодним голом, тож 2:0 на користь "Гальських півнів" у підсумку.

У попередньому турі французи поступилися італійцям (1:3), тож наразі мають лише три очки в активі та посідають другу сходинку в Лізі А. У збірної Бельгії теж три пункти в активі, однак у турнірній таблиці вона йде третьою за додатковими показниками.